A020CN01 V7

| paneeli Malli | A020CN01 V7 |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 480×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| A020CN01 V7 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 39.84×29.88 mm |
| ääriviivat | 47.54×41.08 mm |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 250:1 (Typ.) |
| Näytön värit | |
| Vasteaika | 25/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 40/40/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | 1 pcs WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR656 , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3/3.3/3.3V (Typ.)(VCC/AVDD/PVDD)(Digital/Analog) |
LCDs-Display.com on AUO A020CN01 V7: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AUO A020CN01 V7 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO A020CN01 V7: n pdf-lomakkeessa tai AUO A020CN01 V7: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO A020CN01 V7-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AUO A020CN01 V7 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO A020CN01 V7: n pdf-lomakkeessa tai AUO A020CN01 V7: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO A020CN01 V7-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "A020CN01 V7"
- AUO A020CN01 V7
- A020CN01 V7-lomake
- A020CN01 V7-kuva
- A020CN01 V7 hinta
- A020CN01 V7-jakelija

